מחשב נייד

מחשב נייד

שיחת תרגום מובנה חירום יהיו זמינים

יש מגוון רחב של שירותי תיקון מחשבים ניידיים זמינים. הם יכולים להיות מסווגים לשתי קבוצות – חומרה ותוכנה. אם המחשב שלך מסוגל להפעיל, אבל יש לך בעיות בהפעלה , אז זאת כנראה בעיה בתוכנה. אם המחשב הנייד אינו מופעל אז יש לך כנראה בעיית חומרה.

לוח אם למחשב נייד החלפת
החלפת מסכי LCD
תקן DC Power נסיכים
החלפת חומרה אחרים כגון זיכרון RAM, CD / DVD דיסקים וכוננים קשיחים,
הסרת  וירוסים תוכנות ריגול
Windows אתחול
מסך  הכחול
אינטרנט בעיות
כל מחשב נייד בעיות אחרות מאשר תיקונים לוח האם

מחשב נייד repairsLaptop האם תיקון מחשבים

אנו מספקים שירות של תיקונים מחשבים נייחים  ומחשבים ניידיים, אלה צריך להסתובב זמן של 7-14 ימים, תיקון מחשב נייד האם במסגרת האחריות שנה אם התיקון ,

יש לנו תשלום מינימום של 150 ₪ עד-1900 ₪ על ניסיון תיקון לוח אם בשל אורך הזמן של מהנדסים מוסמכים אלקטרוניקה להוציא על מנסה לזהות שבבים , .
אנו מציעים שירות שיחת-out עבור שירותי תיקון בישראל, מה שהופך אותו לקל יותר ונוח לך. בין אם זה בבית או בעסק הקטן שלך האבחנה שאנו, והוא יכול לפתור את הבעיות הבסיסיות ביותר למחשב נייד באתר הלקוח, בדרך כלל בתוך השעה הראשונה. אם זה הולך להיות תהליך באריכות ואז זה יהיה יותר מעשי לארגן אוסף של המחשב שלך על הסדנה ללא עלות נוספת אליך. תיקון מחשבים המבוסס על אוסף מוחזרים בדרך כלל witin תקופת שעה 48. אז למה לא לבדוק מה שיש לנו להציע לך? בואו נשים את דעתך במצב מנוחה. אם אינך רואה את השירות שאתה צריך, אנא התקשרו אלינו. אנו מציעים הצעות מחיר חינם עבור כל עבודה. ננתח את מערכת המחשב, נחזור אליך עם ציטוט העבודה מה שצריך … בתוספת נסביר הכל בעברית פשוטה!


Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

Menu Title
טוען...