לגבות את המחשב

לגבות את המחשב

PDF

מחשב זו שאלה שרוב משתמשי המחשב הביתי  (PC) לא שאלו את עצמם.

כיצד ניתן לגבות את המחשב שלי & אילו נתונים אני צריך לגבות?

בסביבה העסקית יש אפשרויות בלתי מוגבלות כי אנשי IT להם גישה, כדי לגבות את הנתונים של החברה. משתמשים ביתיים רבים אותם יש אותן אפשרויות, אבל הם מיותרים לחלוטין, בשל כמות הנתונים, כי משתמשים ביתיים יהיה גיבוי.

בעת גיבוי המחשב יש דרכים שונות לעשות את זה הרבה קבצים & ותיקיות כי ניתן לגבות. לכתבה זו אנו רק הולך להתמקד קבצי הנתונים בפועל (Word, Excel, של MP3, תמונות JPEG ו-וכו '), ולא דבר אחר, כגון תיקיית יישומים, ועל התיקייה Program Files וכו'

עבור משתמש ביתי אין צורך לגבות כל דבר על כל הכונן הקשיח שלך. זה יהיה פשוט לקחת יותר מדי זמן להגיע & יקר מדי.

אני מציע לך לשמור את כל קבצי הנתונים לנקודה 1, אם אתה משתמש ב-Windows של מיקרוסופט, מרבית חבילות התוכנה ברירת המחדל של שמירת הנתונים לתיקייה 'המסמכים שלי'. אם אתה משתמש מק ברירת המחדל היא רק אלוהים יודע לאן! למעשה, בדרך כלל ברירת המחדל של שולחן העבודה).

להפוך תיקייה & שם זה משהו משמעותי.

תקראו לזה משהו שתזכרו, כמו "גיבוי המחשב" או "גיבוי קבצים שלי" או "היי טיפש, לתמוך בי!"

הבא הקפד לשמור את כל הקבצים החשובים שלך לתיקייה זו. אני חוזר, את כל קובץ הנתונים בתיקייה זו שאתה עובד על ורוצים לשמור. ניתן כברירת מחדל רבים של קבצים כדי לשמור בתיקיה כי אז אתה לא צריך לדאוג לחיצה & גרירה לתיקיה. אם אתה באמת מעוניין לקבל הוראות בחינם על איך לעשות את זה, בקר באחד האתרים המפורטים 2 שלי ביו שלי צרו איתי קשר דרכם. אני נחזור אליך בהקדם האפשרי.

לאחר ששמרת את כל הקבצים החשובים שלך בתיקיה אחת, כי אנחנו צריכים להחליט איך פיזית להעביר (להעתיק) את התיקייה את הכונן הקשיח הקיים שלך. פירטתי 3 דרכים שונות ניתן לעשות זאת, ללא סדר מסוים של חשיבות.

האפשרות הראשונה שלך יהיה לרכוש מפתח USB (כונן אצבע וכו ', איך שתרצו לקרוא לזה). מכשירים אלו הם סוג זול ביותר של התקן גיבוי. לרכוש אחד בכל קנה המקומי הטוב, CompUSA, רדיו שאק או באינטרנט אמזון. להביא אותו הביתה, לחבר אותו למחשב שלך (או אם יש לכם מק, חבר אותו ולהתפלל Mac מזהה אותו). כונן ה-USB יקבל מכתב (כלומר ה 🙂 ב המחשב שלי (Windows) או יופיע ככונן רכוב על MAC. פתח את מפתח ה-USB מעלה להעתיק ולהדביק שלך "גיבוי מחשב" לתיקייה לכונן. ברגע שזה נעשה העתקה, להסיר אותה מהמחשב יש לך גיבוי נתונים בטוחה של הכונן הקשיח הקיים שלך.

רעיון נוסף לגיבוי המחשב יהיה לרכוש כונן קשיח חיצוני (חוט האש או כבל USB) וחבר את זה לתוך המחשב. אתה צריך לטפל כונן קשיח חיצוני בדיוק כמו פתרון מפתח ה-USB. ההבדל היחיד הוא שיש יותר מקום פנוי בכונן קשיח חיצוני יותר מפתח ה-USB. ניתן גם לרכוש כונן קשיח פנימי ויש להם את זה מותקן או אם אתה פשוט לרכוש מחשב חדש, ניתן להוסיף 1 עבור כמות קטנה של כסף. זה יטופל בדיוק כמו הכונן הקשיח המקורי שלך, זה יהיה מכתב שהוקצה לה (כלומר C או D) או שזה יהיה רכוב על שולחן העבודה (מקינטוש). הבעיה היחידה היא אם המחשב קורס תצטרך ליצור קשר עם איש IT או מי יכול לגשת לכונן הקשיח & לשחזר את מערכת ההפעלה שלך.

הרעיון 3 פתרון גיבוי המחשב יהיה פשוט לצרוב את הנתונים CD או DVD. פתרון זה עשוי לקחת קצת יותר זמן, תלוי מהי כמות הנתונים שאתה מגבה בבת אחת. היא עשויה גם להתברר הכי יקר, כמובן תלוי כמה פעמים אתה גיבוי לכל חודש, שבוע וכו '

ישנן דרכים רבות לבצע גיבוי של הנתונים שלך על המחשב הביתי. פירטתי את 3 פתרונות יקרים הקלות & לפחות לך לנסות.

אתה תהיה מופתע כמה אנשים באמת לא חשבתי על גיבוי הנתונים שלהם על המחשב הביתי שלהם. תוך כדי עבודה במגזר העסקי הפרטי, לתמוך בלקוחות מגורים ומסחר, נתקלתי 2 לקוחות -3 בשבוע שאיבדו את הקבצים החשובים בגלל שאין לי מחשב תקין תוכנית גיבוי במקום.

לפעול עכשיו! שמור לעצמך כאב לב & ותסכול. בצע אחד משלושת הפתרונות היום! אם יש לך שאלות נוספות אנא בקרו באחד האתרים שלי למטה או לירות לי דוא"ל.

בהצלחה


Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

Menu Title
טוען...